icon-rss-large

www.wyprawy-mostowe.pl | Login

RSS | Email

PODZIĘKOWANIE PO STYCZNIOWYM SPOTKANIU POWYPRAWOWYM ...

Dodano :2017-01-25 09:13:59

Drodzy Przyjaciele!
Spotkanie po Wyprawach Mostowych 2016 roku już za nami. W zgodnej opinii uczestników spotkanie było bardzo udane, program nie przeładowany, wystąpienia kandydatów do tytułów Euromostowca Roku i Mostowca Świata były bardzo dobrze przygotowane i odebrane. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego spotkania za aktywny udział i uświetnienie tej uroczystości.
Informujemy również uprzejmie, że przygotowaliśmy szczegółowe programy 2 Wypraw roku 2017 tzn. XXIII Europejskiej Wyprawy Mostowej „Białoruś, Litwa, Obwód Kaliningradzki, Polska 2017” oraz X Światową Wyprawę Mostową „Japonia 2017” - oba programy w załączeniu. Jeśli chodzi o Japonię to zmodyfikowaliśmy poprzedni program tak, aby koszt tej Wyprawy zmieścił się w granicach 18-20 tysięcy złotych. Niestety odbyło się to kosztem skrócenia Wyprawy o 3 dni. Program jest bardzo ambitny, obejmuje najważniejsze zabytki Japonii oraz szeroki program mostowy.
Wyprawy powyższe dojdą do skutku jeśli będzie oczywiście odpowiednia liczba zainteresowanych. Prosimy zatem o zgłaszanie chęci uczestnictwa w tych Wyprawach do dnia 15 lutego 2017 roku na adres e-mail: biuro@anitour.pl

Serdecznie pozdrawiamy


prof. Kazimierz Flaga                     mgr Franciszek Brodzki

/Politechnika Krakowska/                /Biuro Turystyczne „Anitour”/