icon-rss-large

www.wyprawy-mostowe.pl | Login

RSS | Email

X ŚWIATOWA WYPRAWA MOSTOWA SRI LANKA Komunikat nr 1 ...

Dodano :2017-09-11 11:26:38

Komunikat nr 1
Drodzy Przyjaciele!
Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza X Światowa Wyprawa Mostowa
Sri Lanka 2017 ODBĘDZIE się. Dzięki przeprowadzonym rozmowom z naszym kontrahentem udało się wynegocjować małe zmiany pozwalające zachować cenę przy odpowiednim standardzie mimo zmniejszone liczebności grupy. W tej chwili mamy około 16 uczestników oraz parę osób wahających się. Grupa zebrała się niezwykle sympatyczna i jest złożona z wielokrotnych uczestników Wypraw Mostowych, osób które o nich słyszały i wyrażały chęć pojechania z nami, jak i całkowitych nowicjuszy na takich Wyprawach. Jesteśmy przekonani, że jak zawsze stworzymy zgraną grupę na Wyprawie, a po powrocie niektórzy uczestnicy wyjazdu będą inaczej patrzeć na mosty i dostrzegą ich urzekające niekiedy piękno Sri Lanki.
Z spraw praktycznych:
Na Sri Lankę potrzebna jest nam wiza którą możemy uzyskać elektronicznie. Aby ją uzyskać będą nam potrzebne skany Państwa paszportu – strona ze zdjęciem – prosimy o przesłanie wszystkich na adres biuro@anitour.pl do końca sierpnia. . PROSZĘ PAMIETAĆ ŻE PASZPORT MUSI BYĆ WAŻNY MINIMUM DO KOŃCA KWIETNIA 2018.
Ponieważ jak wspomnieliśmy mimo zmniejszenia liczby uczestników udało nam się utrzymać cenę 10.500 PLN proponujemy następujący sposób wpłat:
Do 15.08 1.500 PLN
Do 15.09 4.500 PLN
Do 05.10 4.500 PLN
Ponieważ mamy jeszcze wolne miejsca więc prosimy Państwa o ewentualne zainteresowanie tym wyjazdem swoich znajomych.

Za Organizatorów

prof. Kazimierz Flaga                                           mgr Franciszek Brodzki
/Politechnika Krakowska/                                       /Biuro Turystyczne Anitour/