17.10.2018 Dzień 1 Warszawa – Doha
Zbiórka na lotnisku w Warszawie o godz.: 1600 i o godz.: 1805 wylot do Doha.

18.10.2018 Dzień 2 Doha – Tokio Narita
Przylot do stolicy Kataru – Doha o godz.: 040 i o godz.: 220 wylot do Japonii. Przylot o godz.: 1840 na lotnisko Narita. Odprawa paszportowa, odebranie bagaży. Transfer do hotelu w Narcie. Nocleg.

19.10.2018 Dzień 3 Narita - Tokio
Śniadanie. Przejazd pociągiem i metrem (1 przesiadka) do stacji przy hotelu.
Opcjonalnie; przejazd przez Zatokę Tokijską Autostradą Aqua Line o całkowitej długości 14km, w tym 4,4 km mostem i 9,6 km tunelem podwodnym pod dnem Zatoki Tokijskiej— czwartym co do długości tunelem podwodnym na świecie. Nad Zatoką Yokohama, przejazd przez mosty: Brama Tokio, Tsurumi Tsubasa. 
Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzenie TOKIO z wykorzystaniem transportu publicznego (metro, ew. taksówki): historyczny most Nihonbashi; przystań Asakusa - rejs promem po rzece Sumida podczas którego oprócz szeregów mostów na rzece Sumida, przepłynięcie pod mostem Tęczowym na futurystyczną wyspę Odaiba - sztucznie usypaną na środku zatoki morskiej - zwiedzenie dzielnicy zaprojektowanej na miarę XXI wieku, m.in. salon samochodowy Toyoty, oryginalna galeria handlowa Venus, Fort, replika Statuy Wolności .Powrót do hotelu.

20.10.2018 Dzień 4 Tokio wysyłamy bagaż zasadniczy do OSAKI
Śniadanie. Zwiedzanie TOKIO (z przewodnikiem polskojęzycznym i wykorzystaniem transportu publicznego (metro, ew. taksówki) - stolicy Japonii m.in.: Muzeum Edo -Tokyo, świątynia Asakusa Sensoji najstarsza i najokazalsza świątynia buddyjska w Tokio do której prowadzi Kaminarimon "Brama Grzmotów", Goverment Office Building Tokyo z którego tarasu widokowego położonego na wysokości 202m podziwiać można piękną panoramę miasta; wieczorem spacer w okolicach stacji Shibuya, która jest najmodniejszą dzielnicą dzisiejszego Tokio, pełna restauracji, barów, nocnych klubów, błyszcząca jaskrawymi neonami nigdy nie zasypia, przy północnym wejściu do stacji Shibuya stoi słynny pomnik psa Hachiko, a w pobliżu pomnika znajduje się największe w Shibuya i najczęściej fotografowane skrzyżowanie Tokio; nocleg.

21.10.2018 Dzień 5 Tokio –Mishima - Osaka
Śniadanie. Godz.: 800 wyjazd z hotelu. Przejazd Oedo Line, Yamanote Line, Tokaido Sanyo Shinkansen Hikari 465, Izuhakone Tetsudo- Sunzu Line, MISHIMA, autobus do SKY WALK i przejście po najdłuższej w Japonii (400m) wiszącej kładce dla pieszych z wspaniałym widokiem na górę Fudżi (jeżeli dopisze pogoda); przejazd super szybkim pociągiem Tokaido – Sanyo Shinkansenem KODAMA 669 z Mishima do Osaki. Po przyjeździe spacer do Hotelu Keihan Kyobashi Grande w Osace. Nocleg.

22.10.2018 Dzień 6 Osaka – Kioto - Osaka
Śniadanie. Przejazd do KIOTO – zwiedzanie: Zamku Nijo, dawnej rezydencji Tokugawa Ieyasu, szoguna okresu Edo; Złoty Pawilon (Kinkakuji) znany z dwóch górnych kondygnacji, które są pokryte złotymi motywami liści, pięknie odbijającymi się w otaczającej Pawilon wodzie; przejazd do NARA – najstarszej stolicy Japonii i najdalej na wschód położonego miasta Jedwabnego Szlaku – gdzie po krótkim spacerze odwiedzimy świątynię Todai-ji, wpisany na listę UNESCO największy drewniany budynek na świecie gdzie znajduje się również największy brązowy posąg Buddy mający 16,3 m wysokości, a w otaczającym parku żyje ponad 300 jeleni; powrót do Kioto - spacer po dzielnicy gejsz – Gion; powrót do hotelu w Osace.

23.10.2018 Dzień 7 Osaka – Nara - Hiroshima BAGAŻ zasadniczy zostawiamy w Osace
Śniadanie. Przejazd do KIOTO - odwiedzimy wspaniałą świątynię Fushimi Inari poświęcona popularnemu bóstwu ryżu i sake w którym znajduje się długi na 4 km tunel szkarłatnych bram torii ufundowanych przez biznesmenów; powrót do Osaka. Godz.: 1708 wyjazd z Shin – Osaka pociągiem Sakura 567, przyjazd do Hiroszimy o 1837 – spacer do hotelu; nocleg w Hiroszimie. 

24.10.2018 Dzień 8 Hiroshima – Iwakuni - Miyajima - Hiroshima
Śniadanie. 
Opcjonalnie: przejazd do: IWAKUNI – 1030 – 1130 zwiedzenie mostu Kintai; 
Przejazd do portu Myyajima. Krótka przeprawa promem na wyspę MIYAJIMA - wybraną jako jedno z trzech najbardziej malowniczych miejsc w Japonii - zwiedzenie kompleksu Sanktuarium Itsukushima (znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO) którego Tori (brama) podczas przypływu wygląda jakby unosiła się w środku morza; HIROSZIMA – spacer po Parku Pokoju gdzie stoi budynek Organizacji Rozwoju Przemysłu (Kopuła Bomby Atomowej) miejsce nad którym wybuchła bomba, Dzwon Pokoju, Wzgórek Pamięci z prochami kilkudziesięciu tysięcy ofiar bomby atomowej, Pomnik Pamięci Dzieci, Płomień Pokoju i Cenotaf zawierający imiona wszystkich ofiar bomby atomowej; nocleg w Hiroszimie.

25.10.2018 Dzień 9 Hiroshima – Kojima - Most Seto – Himeji - Osaka
Śniadanie. Przejazd pociągiem do KOJIMA - rejs pod mostem SETO; przejazd pociągiem do HIMEJI gdzie odwiedzimy Zamek Himeji - największy i najczęściej odwiedzany zamek z 12-tu zachowanych oryginalnych zamków w Japonii znany jako "Zamek Białej Czapli " z powodu podobieństwa tynkowanych na biało ścian wieży do ptaka zrywającego się do lotu - wspaniały przykład tradycyjnej architektury został uznany za jeden z pierwszych zabytków UNESCO w Japonii, spacer po ogrodach Koko-en w stylu Edo; przejazd do Osaki do tego samego hotelu, odbiór bagaży; nocleg

26.10.2018 Dzień 10 Osaka - most Akashi – Narita
Śniadanie. Bagaże spakowane zostawiamy w hotelu. Przejazd pociągiem: AKASHI - zwiedzenie mostu AKASHI: wystawa poświęcona budowie mostu, przejście specjalną kładką zawieszoną pod pomostem mostu na wysokości 50m nad poziomem morza i wyjazd windą na poziom 98 piętra skąd przy dobrej widoczności rozciąga się wspaniały widok aż po Osakę a na końcu otrzymamy specjalny certyfikat potwierdzający wizytę na tym słynnym moście; powrót do hotelu w Osace, odbiór bagaży. Potem przejazd Shinkansenem HAKIRI 474. Przyjazd do Tokio o godz.: 1840. Wyjazd z Tokio o godz.: 1903 NARITA EXPRESS Przyjazd na lotnisko Narita 2005. O godz.: 2220 wylot do Doha.

27.10.2018 Dzień 11 Warszawa
Przylot do Doha o godz.: 400. Wylot do Warszawy o godz.: 825. Przylot do Warszawy na lotnisku im F. Chopina w Warszawie o godz.: 1325.